Cardinal Theme

اطلاعیه شماره 2 -شرایط عمومی، اختصاصی و شهریه داوطلبان دوره دکتری نیمه متمرکس سال 96

شرایط عمومی، اختصاصی و شهریه داوطلبان دوره دکتری نیمه متمرکس سال 3569 در رشته های مدیریت گردشگری،زیست شناسی تکوینی، عمران(سازه) ،حقوق خصوصی و روانشناسی بالینی

ضمن عرض تبریک خدمت داوطلبین مجاز به انتخاب رشته در آزمون دکتری، بدینوسیله شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی دانشگاه علم و فرهنگ در مقطع دکتری برای سال تحصیلی 97-96 اعلام می گردد.

شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي

  1. کل مبلغ شهریه دانشجویان در هشت نمیسال با اقساط برابر دریافت می گردد.
  2. دانشجویان این دانشگاه از مزایای وام شهریه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری و نیز از تسهیلات قرض الحسنه دانشجویان ایران (وام ازدواج و وام های عادی ضروری و اضطراری) در صورت تامین اعتبار برخوردار خواهند شد.
  3. با تعدادی از بانک ها جهت اخذ تسهیلات شهریه با شرایط خاص، مذاکره و امکان بهره مندی از وام شهریه برای دانشجویان فراهم می باشد.
  4. این دانشگاه هیچگونه تعهدی در قبال تامین خوابگاه ندارد. اما تلاش خود را جهت اسکان دانشجویان در خوابگاه های خصوصی معتبر و مورد تایید خواهد داشت.

شرايط و ضوابط اختصاصي

  1. پذیرش در رشته زیست شناسی –علوم جانوری – تکوینی به منظور پاسداشت زحمات و خدمات ارزنده زنده یاد دانشمند جهادگر دکتر سعید کاظمی آشتیانی بینانگذار پژوهشگاه رویان به صورت مشترک با آن پژوهشگاه و به صورت دوره روزانه (براساس آیین نامه دانشجویان روزانه دانشگاه های دولتی کشور) صورت می پذیرد.
  2. از مجموع ظرفیت پذیرش دانشجو که 5 نفر در پژوهشگاه رویان تهران و 2 نفر در پژوهشگاه رویان پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری واقع در اصفهان مشغول به تحصیل خواهند شد.
  3. داوطبان آزمون دکتری سایر کد رشته های دانشگاه (نفر اول دارای دارای برترین نمره) که محل تحصیل خود را دانشگاه علم و فرهنگ انتخاب نمایند در صورت پذیرش نهایی از مزیت تحصیل رایگان بهره مند خواهند شد. ضمنا نفرات برتر از تخفیف در شهریه برابر مقرارت و ضوابط طبق جدول ذیل برخوردار خواهند بود.
  4. با عنایت به اینکه رشته علوم جانوری  - تکوینی با همکاری پژوهشگاه رویان انجاممی­شود، با توجه به اهميت طرحهاي پژوهشي این پژوهشگاه و به منظور بهره­مندي از توانمنديهاي دانشجويان مستعد براي انجام پروژه­هاي تحقيقاتي بنيادي و كاربردي در عرصه سلولهاي بنيادي، دارا بودن حداقل معدل كل 17 در مقطع كارشناسي ارشد براي داوطلبان رشته علوم جانوري – تکوینی الزامي است. لذا دانشجویانی که حدنصاب معدل را ندارند لطفا از انتخاب این کد رشته و ارسال مدارک خودداری فرمایند.
  5. دانشجويان دکتری به ازاء انتشار يا ارايه هر مقاله، متناسب با سطح علمي و ميزان اعتبار مجله يا كنفرانس، بر اساس نظر شورای پژوهشی دانشگاه مستند به آیین نامه تشویق فعالیتهای پژوهشی امتیاز مالی تشویقی تعلق می گیرد.
  6. برابر مصوبه هیات امنا دانشگاه ، شهریه رشته های مقطع دکتری ورودی سال 1396 به شرح جدول ذیل می باشد(برای مشاهده شهریه اینجا کلیک نمایید).

آدرس: تهران فلكه دوم صادقيه بلوار اشرفي اصفهاني نرسیده به پل همت خيابان شهيد قموشي(پارك سابق) كوچه بهار.

تلفن: 5-44238171 -021       نمابر: 44214750-021

آدرس پايگاه اطلاع‌رساني: www.usc.ac.ir

پست الكترونيكي: info@usc.ac.ir

آدرس تلگرام:  USCNEWSline@

آدرس پايگاه اطلاع‌رساني پژوهشگاه رویان:  www.royaninstitute.org

تلفن پژوهشگاه: 23562180-021

مدیریت خدمات آموزشی و تحصیلات تکمیلی

96/02/31