Cardinal Theme

مراسم‌ سی و هفتمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ: مراسم‌ سی و هفتمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی عصر دیروز دوشنبه ۱۶ مرداد با حضور رییس این نهاد، وزیر بهداشت، و تنی چند از استانداران و نمایندگان مجلس در محل دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

در این مراسم از تعدادی از استانداران حامی جهاد دانشگاهی و جهادگران نمونه با حضور سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش کشور، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، محمدرضا تابش عضو مجلس شورای اسلامی و محمدحسن ابوترابی‌فرد تقدیر به عمل آمد.

دکتر شریفی‌زاده، رییس ستاد برگزاری مراسم سی و هفتمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی در ابتدای این مراسم، اظهارکرد: هر ساله با گرامیداشت سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی میثاق می‌بندیم تا با باوری عمیق این راه و سال پیش‌رو را با ایمانی مستحکم‌تر و تلاشی مضاعف‌تر برای ساخت ایرانی آباد و آزاد ادامه دهیم.

 

همچنین طی بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی از ۳۴ جهادگر برتر تقدیر به عمل آمد. که سرکار خانم مریم سیدزاده، مسؤول اداره کارگزینی و رفاه دانشگاه علم و فرهنگ به عنوان جهادگر برتر این مجموعه مورد تقدیر قرار گرفت.

در این مراسم ضمن تقدیر از خانواده شهید تقوی (شهید مجلس)، از دکتر رشیدیان استاندار خراسان رضوی، دکتر رازانی استاندار کرمانشاه، دکتر بازوند استاندار لرستان و دکتر خباز استاندار سمنان به عنوان استانداران حامی جهاد دانشگاهی نیز تقدیر به عمل آمد.