Cardinal Theme

آغاز ثبت نام کاروان جهادگران جهاددانشگاهی کشور ویژه پیاده روی اربعین حسینی علیه السلام

آغاز ثبت نام کاروان جهادگران جهاددانشگاهی کشور ویژه پیاده روی اربعین حسینی علیه السلام

به گزارش روابط عمومی، معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی قزوین با همکاری اداره امور اداری و منابع انسانی جهاد دانشگاهی سفر زیارتی عتبات را همزمان با پیاده روی عظیم اربعین حسینی علیه السلام ویژه جهادگران جهاددانشگاهی سراسر کشور برگزار می‌کند.

برنامه این سفر از یکشنبه چهاردهم آبان ماه آغاز و تا بیستم آبان ماه ادامه خواهد داشت. در روز یکشنبه چهاردهم آبان ماه پرواز از تهران به مقصد نجف اشرف انجام و انتقال زائران از فرودگاه به عمود ۱۲۰ مسیر نجف کربلا صورت خواهد گرفت و پس‌از استراحت و اسکان در موکب در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه پیاده‌روی در جاده «نجف – کربلا» انجام خواهد شد و زائران چهارشنبه هفدهم آبان ماه در هتل پذیرش خواهند شد و پنج‌شنبه هجدهم آبان ماه مصادف با اربعین حسینی اسکان و زیارت در کربلا انجام شده، در روز جمعه نوزدهم آبان ماه نیز حرکت به سمت نجف و اسکان در هتل پیش‌بینی شده است و شنبه بیستم آبان ماه حرکت از فرودگاه نجف اشرف به سمت تهران صورت خواهد گرفت.

هزینه خالص سفر بین ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان پیش‌بینی می‌شود که عمده هزینه مربوط می‌شود به قیمت بلیت هواپیما و اسکان هتل کربلا در ایام اربعین خواهد بود.
متقاضیان جهت ثبت نام می بایست نهایتا تا شنبه
۲۵ شهریور ماه مدارک زیر را به آقای شاهمرادی در اداره امور اداری و منابع انسانی جهاد دانشگاهی تحویل داده تا پس از قرعه کشی وضعیت حضورشان در این کاروان مشخص گردد. گفتنی است هزینه سفر برای اعضای محترم و خانواده ایشان به صورت اقساط ده ماهه از حقوقشان کسر خواهد شد.


مدارک مورد نیاز:

  • ۳ قطعه عکس رنگی پشت نویسی شده در قطع ۲*۳
  • تصویر پشت و روی کارت ملی
  • تصویر گذرنامه با تاریخ اعتبار ۶ ماه
  • واریز مبلغ ۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال به ازای هر فرد (خود، همسر و فرزندان) و مبلغ ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ (به صورت علی الحساب) به ازای هر فرد غیر از همسر و فرزند به حساب ۱۳۶۰۲۵۴۵۷ نزد بانک تجارت شعبه اردیبهشت بنام دفتر مرکزی جهاددانشگاهی
  • تکمیل فرم ثبت نام
  • تکمیل فرم وکالت نامه با تأیید سازمان مربوط