Cardinal Theme

به بهانه روز دانشجو و در جشنواره رويش برگزار شد

گردهمايي دانشجويان و اساتيد علم و فرهنگ

جشنواره رويش عصر امروز با حضور دانشجويان و اساتيد دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد.

در این جشنواره که با حضور پر شور دانشجویان و برنامه های شاد و مفرح همراه بود از دانشجویان فعال در بخش های فرهنگی، پژوهشی، ورزشی و... تقدیر شد.
در ابتدای مراسم، راضیه تبریزی دبیر اجرایی جشنواره رویش گفت: این جشنواره از مدت ها قبل در حال تدارک و برنامه ریزی بود و تمام مراحل آن توسط نیروهای دانشجویی در انجمن ها و کانون های مختلف دانشگاه برنامه ریزی و اجرا شد که با همکاری و مساعدت مسئولین دانشگاه همراه بود.
در ادامه مراسم دکتر جمال رحیمیان، معاون فرهنگی-دانشجویی دانشگاه علم و فرهنگ، در خصوص روز دانشجو گفت: 16 آذر روزی است که سه تن از دانشجویان نخبه دانشگاه تهران جان خود را فدا کردند تا ما به نقطه ای که امروز هستیم برسیم. افرادی که رفتند تا عزت و شرف را به ایران و ایرانی باز گردانند و امروز، آنچه داریم از فداکاری های این عزیزان است. امیدورایم بتوانیم قدردان خون این بزرگواران و سایر دانشجویان شهیدی که در راه عزت و اقتدار کشور قدم برداشتند باشیم.
سپس دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو، رییس دانشگاه علم و فرهنگ ضمن ابراز امیدواری از حرکت دانشگاه به سمت و سوی رفع مشکلات دانشجویان، در خصوص فعالیت های دانشگاه طي حضور خود در این سمت گفت: از سال 90 که این افتخار را پیدا کردم، دانشگاه با رشد خوبی رو به رو شده است؛ با وجود تمام کاستی های موجود، این دانشگاه توانسته رتبه اول شاخص های آموزش عالی در کشور را به دست آورد و جایگاه دانشجوی این دانشگاه از دیدگاه افراد مختلف ارتقاء پیدا کند.
وی توضیحاتی در خصوص مشکلات دانشگاه نیز ارائه کرد و اعلام كرد در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با رییس و معاونین دانشگاه که یکشنبه آتی برگزار خواهد شد بیشتر به این مسائل پرداخته خواهد شد.
حجت الاسلام نقويان از دیگر میهمانان این برنامه، دانشجو را جزء سبکبارترین اقشار جامعه شمرد و گفت: آن چیزی که به ذهن دانشجو خطور می کند جز حقیقت نیست. امیدوارم جوانان این کشور که آینده آن را تشکیل می دهند و در آن نقش دارند بتوانند در هر پست و جایگاهی که قرار می گیرند، ذات حقیقت جویی و حقیقت گویی خود را حفظ و از آن به نحو احسن استفاده کنند.
پس از اتمام سخنرانی ها برنامه هایی از قبیل تئاتر، اجرای گروه نوازندگی و استندآپ کمدی امیر کربلایی زاده برای دانشجویان به نمایش در آمد.