Cardinal Theme

به همت گروه مطالعات فرهنگی دانشگاه علم و فرهنگ؛

برگزاری مدرسه تابستانه مطالعات فرهنگی

به همت گروه مطالعات فرهنگی دانشکده علوم انسانی دانشگاه علم و فرهنگ،  مدرسه تابستانه مطالعات فرهنگی در هفته اول و دوم شهریور ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ؛ «مدرسه تابستانه مطالعات فرهنگی» با هدف بازآموزی و توسعه مهارت دانشجویان این رشته و همچنین آشنایی بیش‌تر علاقه‎مندان سایر رشته‌ها با حضور 13 نفر از اساتید گروه مطالعات فرهنگی و دانشجویانی از دانشگاه‌های علم و فرهنگ، تهران، علامه طباطبائی، هنر، اصفهان، شیراز با محوریت موضوعاتی نظیر: روش تحقیق، سینما، موسیقی و پژوهش تاریخی برگزار گردید.

در مجموع بیش از 120 دانشجو در این مدرسه تابستانه شرکت کردند و بر اساس نتایج ارزشیابی انجام شده؛ شرکت کنندگان بازخورد مثبتی از آشنایی با محیط دانشگاه و استادان گروه مطالعات فرهنگی دانشگاه علم و فرهنگ داشتند.

همچنین دانشجویان و اساتید در ضیافتی که به مناسبت پایان دوره نخست مدرسه تابستانه برگزار گردید؛ حضور یافته و به بحث و گفت‎‌و‌گو در مورد برنامه‌های آتی پرداختند.

گفتنی است؛ پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم بخشی از حمایت مالی این دوره را بر عهده داشته و دانشجویان با پرداخت هزینه اندکی در مدرسه تابستانه مطالعات فرهنگی حضور یافتند.