Cardinal Theme

سرپرست معاونت دانشجویی _ فرهنگی دانشگاه علم و فرهنگ:

مناظره علمی دانشجویان زمینه ساز تشکیل کرسی‌های آزاد اندیشی

مناظره های علمی دانشجویان می‌تواند زمینه ساز تشکیل کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ به نقل از ایرنا، «سید علی‌اکبر هاشمی‌راد» - سرپرست معاونت دانشجویی - فرهنگی دانشگاه علم و فرهنگ- در نشست خبری برگزاری مرحله کشوری هفتمین دوره مناظره‌های علمی دانشجویان گفت: دانشگاه علم و فرهنگ به پشتوانه سه دهه تجربه، ۵ دانشکده و بیش از ۸ هزار دانشجو با همکاری‌های علمی خود با پژوهشکده های دانشگاهی برتر نظیر رویان و ابن سینا و همچنین راه اندازی و بهره برداری از پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی ادعای دانشگاه نسل سوم را تحقق بخشیده است.

وی افزود: دانشگاه به دنبال ظرفیت‌سازی در حوزه مناظره‌های دانشجویی است و به کمک  پیشینه فرهنگی جهاددانشگاهی توانسته گام‌ های خوبی در فعالیت‌‌های فرهنگی بردارد.

وی با اشاره به اهمیت مناظره دانشجویی در فرهنگ سازی هنر نقد و نقد پذیری اخلاقی گفت:امیدواریم با میزبانی این دوره از مسابقات بتوانیم فعالیت‌های خوبی در حوزه مسائل فرهنگی دانشجویان داشته باشیم.

دکتر هاشمی‌راد تاکید کرد: مناظره های علمی بخشی است که می تواند زمینه ساز کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه باشد و دانشگاه علم و فرهنگ تلاش دارد گام‌های موثرتری در این خصوص بردارد که انشاءالله در آینده نزدیک شاهد آن خواهیم بود.