Cardinal Theme

آخرین فرصت ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور

ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‏های اجرایی تا ساعت ۲۴ امروز سه شنبه(۹ بهمن ماه) ادامه دارد و تا کنون بیش از ۱۶۰ هزار نفر در این آمون ثبت نام کرده‎اند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ به نقل از جهاددانشگاهی؛ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور 17 اسفند 1397 برگزار خواهد شد. متقاضیان شرکت در این آزمون تا ساعت 24 امروز سه شنبه 9 بهمن ماه برای ثبت نام در آزمون فرصت دارند. تعداد افراد پذیرفته و استخدام شده از طریق دو آزمون کتبی و مصاحبه در ششمین آزمون استخدامی بیش از ۴۶۰۰ نفر خواهد بود.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی گفت: با توجه به اینکه تنها یک روز تا پایان مهلت ثبت‌نام باقی است، میزان ثبت نام ها از روز گذشته افزایش یافته و انتظار می‏رود تا امروز نیز با مراجعه بیشتری روبه‌رو شویم.

آشنا با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام تمدید نمیشود ، افزود: به متقاضیان ثبت‌نام پیشنهاد می‌شود تا در اولین فرصت نسبت به ثبت نام اقدام کنند چرا که ممکن است اطلاعات متقاضیان نیاز به ویرایش داشته باشد. در این صورت امکان ویرایش را در بازه زمانی مقرر دارند.

وی به تغییرات ایجاد شده در سامانه و دفترچه اشاره کرد و گفت: برخی مشاغل به تعدادی از شهرها اضافه شدهاند و اصلاحیه آن در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در دسترس است. متقاضیان پیش از ثبت نام به سایت مراجعه نموده و دفترچه را کامل مطالعه کنند.

آشنا تاکید کرد: پیشنهاد این است که علاقه‌مندان به ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های دولتی ثبت نام خود را هرچه سریع‌‎تر انجام دهند زیرا تکمیل ثبت نام و بارگذاری اطلاعات زمان بر است.

لازم به یادآوری است؛ متقاضیان برای ثبت نام در آزمون باید به سامانه www.hrtc.ir مراجعه کنند.