Cardinal Theme

استارت آپ بنیاد کسب و کار دانشگاه علم و فرهنگ رتبه نخست کشور را کسب کرد

استارت آپ دمنوش‌های گیاهی ترک سیگار با برند دکتر نصیر در نخستین جشنواره رویداد ملی ایده‌های نوآورانه و استارت آپ‌های اجتماعی کشور موفق به کسب رتبه نخست شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ؛ دکتر مجتبی آقایی- رییس مرکز آموزش‌های تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علم و فرهنگ-، با اعلام این خبر، گفت: در این رویداد که به همت وزارت کشور، شورای اجتماعی کشور و با همکاری معاونت پیشگیری قوه قضائیه و معاونت اجتماعی شهرداری تهران برگزار شد؛ تیمهای استارتاپی در چهار محور حاشیه‌نشینی، کودکان کار، زنان سرپرست خانوار و کسب و کارهای اجتماعی؛ طرحها و پروژههای خود را به منظور کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی ارائه دادند.

دکتر آقایی با تاکید بر این‌که حمایت از ایده‌های دانش بنیان، اشتغال‌زایی و خلق ارزش اجتماعی از اهداف اصلی دانشگاه علم و فرهنگ است؛ افزود: بنیاد توسعه کسب و کارهای دانشگاه علم و فرهنگ نیز به منظور تسریع در تحقق این اهداف نزدیک به یک سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و  استارت آپ دمنوش‌های گیاهی به عنوان یکی از استار‌آپ‌های برجسته این مجموعه با تلاش مستمر دست‌اندرکاران موفق به کسب این جایزه شده ‌است.

وی گفت: مراسم اعطای این جایزه ساعت 15 سه شنبه 16 بهمن با حضور وزیر کشور و اعضای شورای اجتماعی  در تالار بزرگ کشور برگزار خواهد شد.