Cardinal Theme

معاون دانشجویی فرهنگی؛

جشنواره نقاشی اَرتَنگ بین‌المللی می‌شود

دوره‌های آتی جشنواره نقاشی اَرتَنگ در سطح بین‌المللی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم وفرهنگ؛ دکتر سیدعلی‌اکبر هاشمی‌راد-معاونت دانشجویی فرهنگی-، با اعلام این خبر گفت: پس از برگزاری موفقیت‌آمیز نخستین جشنواره نقاشی اَرتَنگ در گستره ملی به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی دوره‌های آتی جشنواره جلسه نقد، بحث و بررسی با حضور دست اندرکاران دوره نخست متشکل از اعضای هیات علمی و انجمن علمی دانشجویی نقاشی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد.  

وی با بیان این‌که استمرار موفقیت در برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری نیازمند برنامه‌ریزی و متمرکز بودن فرآیندهای اجرایی است؛ افزود: یکی از خروجی‌های مهم این جلسه تصویب راه‌اندازی دبیرخانه جشنواره اَرتَنگ در معاونت دانشجویی فرهنگی است.

دکتر هاشمی‌راد همچنین با اشاره به رویکرد دانشگاه در خصوص توسعه و گسترش روابط‌ بین‌المللی دانشگاه در حوزه‌های علمی و فرهنگی گفت: با توجه به پتانسیل دانشگاه و شکل‌گیری کانال‌های جدید ارتباطات بین‌المللی دومین دوره جشنواره اَرتَنگ در سطح بین‌المللی برگزار خواهد شد. 

گفتنی است؛ نخستین جشنواره ملی اَرتَنگ به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه و همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فرهنگستان هنر، موسسه فرهنگی هنری صبا، موسسه فرهنگی هنری آکادمی هنر شمسه، دانشکده هنر و معماری و انجمن علمی دانشجویی نقاشی دانشگاه علم و فرهنگ تیر ماه سالجاری در دو بخش نمایشگاهی و پژوهشی برگزار گردید.