Cardinal Theme

جزئیات ثبت نام آزمون دکتری سه‌شنبه اعلام می‌شود

اطلاعیه ثبت نام در آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز Ph.D) سال ۹۹ روز سه‌شنبه پنجم آذر ماه جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ به نقل از ایسنا، متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری(نیمه متمرکز Ph.D) سال ۱۳۹۹ برای شرکت در آزمون مذکور از روز چهارشنبه ششم آذر ماه جاری می توانند منحصرا به صورت اینتنرتی با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت ثبت نام در آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز Ph.D) سال ۹۹ تا روز سه شنبه ۱۲ آذر ماه ادامه دارد. لذا کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور اقدام کنند.

جزییات و شرایط ثبت نام در آزمون ورودی دوره دکتری(نیمه متمرکز Ph.D) سال ۹۹ روز سه شنبه پنجم آذر ماه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

همچنین آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز Ph.D) سال ۹۹ روز جمعه ۱۲ اسفند ماه ۹۸ برگزار می شود.