Cardinal Theme

معاون دانشجویی فرهنگی از آغاز ثبت‌نام برای نهمین مناظره ملی دانشجویان خبر داد

ثبت‌نام برای تشکیل تیم‌های نهمین دوره از مناظره‌های ملی دانشجویی  در دانشگاه علم و فرهنگ آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، سیدعلی‌اکبر هاشمی‎ راد- معاون دانشجویی فرهنگی- با اعلام این خبر گفت: هشتمین دوره مناظره‌های ملی دانشجویی توسط سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی با استانداردهای بین‌المللی برگزار و تیم دانشگاه علم و فرهنگ به عنوان نخستین تیم این دوره از رقابت‌‌ها معرفی شد.

هاشمی‌راد؛ هدف از برگزاری مناظره‌های دانشجویی رشد و شکوفایی فرهنگ گفت‌وگو، یادگیری اصیل و تقویت روحیه نقادی و انتقادپذیری دربین دانشجویان دانست و افزود: دانشگاه علم و فرهنگ برای تحقق این هدف متعالی پرورشی و آموزشی با 16تیم در هشتمین دوره از مسابقات ملی مناظره دانشجویان حضور یافت.

وی افزود: مرحله نخست این مناظره‌ها به صورت داخلی مطابق با دستورالعمل‌های مسابقات مناظره‌ها اجرا شد که از مجموع 16 تیم، دوتیم موفق به شرکت در مرحله منطقه‌ای البرز شدند و  در نهایت نیز با رقابت در دانشگاه خوارمی تیم «تنقیح مناط» دانشگاه علم و فرهنگ به مرحله کشوری راه یافت.

هاشمی‌راد افزود: پس از پیروزی در مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی در یک رقابت سنگین با داوری استادان و برندگان مناظره‌های پیشین، تیم دانشگاه علم و فرهنگ درنهایت موفق به کسب مقام نخست هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی گردید.

وی افزود: عنوان «دبیر اجرایی برتر مرحله استانی/دانشگاهی مسابقات» نیز به دانشگاه علم و فرهنگ رسید و خانم زینب نجفی فردهادلو -مدیر امور دانشجویی- موفق به کسب این عنوان شد که البته این امر افتخار دیگری برای دانشگاه محسوب می‌شود.

معاون‌دانشجویی فرهنگی با اظهارامیدواری درخصوص استمرار این مناظره‌ها و استقبال دانشجویان از این امر، تاکید کرد: مناظره‌های دانشجویی می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد کرسی‌های آزاداندیشی باشد که این امر از دغدغه‌های مهم مقام معظم رهبری است.   

به گزارش روابط‌ عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در مناظره‌ها می‌توانند؛ جهت کسب اطلاعات بیش‌تر به دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه واقع در ساختمان فرهنگ، طبقه پنجم مراجعه نمایند.