Cardinal Theme

تعطیلی دانشگاه علم وفرهنگ تا پایان سال جاری

بر اساس مصوبات جدید ستاد ملی کرونا تمامی دانشگاه‌ها و مدارس کشور تا پایان سال تعطیل اعلام شدند و براین اساس تمامی فعالیت های آموزشی و کلاس‌های درس دانشگاه علم و فرهنگ نیز تا پایان سال 1398 تعطیل اعلام می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال و به تعویق افتادن زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد.

دکترنمکی با تشریح مصوبات جدید ستادملی کرونا با بیان اینکه مقرر شد تمامی دانشگاه‌ها و مدارس تا پایان سال تعطیل باشند، گفت: البته این به معنای آن نیست که مردم بار سفر بسته و به تعطیلات بروند.

وی همچنین از به تعویق افتادن زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد و گفت: وزارت علوم بعدا زمان برگزاری این دو آزمون را اعلام خواهد کرد.

بر این اساس تمامی فعالیت‌های آموزشی و کلاس‌های درس دانشگاه علم و فرهنگ نیز تا پایان سال 1398 تعطیل اعلام می‌گردد.

لازم به ذکر است که به منظور صیانت از قانون و لزوم برگزاری کلاس‌های آموزشی مطابق با سرفصل‌های مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فعالیت‌های آموزشی این دانشگاه با تمدید تقویم آموزشی از انتهای ترم جاری ادامه خواهد داشت و جبرانی تمامی کلاس های لغو شده قطعا برگزار خواهد شد.

با تبریک سال جدید به تمامی دانشجویان، اعضای هیات‌علمی و کارکنان عزیز دانشگاه علم و فرهنگ و با آرزوی سلامتی، تندرستی، نشاط و شادابی برای تمامی عزیزان،پس از تعطیلات نوروزی مشتاقانه در انتظار دیدار شما هستیم.