Cardinal Theme

اطلاعیه مهم صندوق ویژه حمایت از دانشجویان آسیب دیده از کرونا در دانشگاه علم وفرهنگ

معاونت دانشجویی- فرهنگی دانشگاه علم و فرهنگ، پس از تاسیس صندوق ویژه حمایت از دانشجویان آسیب دیده از کرونا در این دانشگاه، برای تسهیل در ساز وکار اجرایی طی اطلاعیه ای شرایط و نحوه ثبت‌نام در صندوق حمایتی را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ؛ متن اطلاعیه صندوق ویژه حمایت از دانشجویان آسیب دیده از کرونا به شرح زیر است:

بسمه تعالی

 نظر به تداوم شرایط بیماری کرونا در جامعه و آسیب‌های پرشمار آن از جمله ایجاد اضطراب اجتماعی، مشکلات اقتصادی و متعاقب آن ایجاد حس ناخوشایند ناامیدی به خصوص درنسل جوان، دانشگاه علم و فرهنگ حسب وظیفه و مسئولیت اجتماعی خود، به منظور کم اثرکردن مشکلات اقتصادی دانشجویان وکاهش فشار احتمالی اقتصادی به خانواده‌های آسیب‌پذیر دانشجویان عزیز این دانشگاه،  اقدام به تاسیس صندوق ویژه حمایت از دانشجویان آسیب دیده از کرونا نموده که خبر رسمی آن در تاریخ 1399/2/4 توسط ریاست محترم دانشگاه اعلام و وظیفه اجرایی آن نیز به معاونت دانشجویی- فرهنگی محول گردید.

بدین‌وسیله از تمامی دانشجویان متقاضی که خود یا اعضای خانواده آنان درگیر بیماری کرونا بوده اند و یا شغل خود یا سرپرست خانواده‌شان در اثر بحران بیماری کرونا از دست رفته و یا به هر دلیل دیگری از این بیماری آسیب دیده‌اند؛ درخواست می‌شود با مراجعه به لینک https://bit.ly/2YwtgUR  فرم اطلاعات را تکمیل و مستندات را بارگزاری نمایند تا اقدامات لازم توسط این معاونت در سریع‌ترین زمان ممکن انجام گردد.

شایان ذکر است؛ تمام اطلاعات به صورت محرمانه حفظ خواهند شد و لازم است؛ دانشجویان عزیز نگرانی خاصی از این بابت نداشته باشند.

لازم به ذکر است؛ با توجه به مشکلات مالی احتمالی به وجود آمده برای دانشجویان عزیز؛ صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان جهاددانشگاهی، اقدام به ارائه وام قرض‌الحسنه تا سقف 50 میلیون ریال (5 میلیون تومان) نموده است.

متقاضیان محترم می‌توانند؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس صندوق قرض الحسنه دانشجويان (آقای علیزاده) به شماره ٠٩٣٩٨٤٦٨٨٠٦ تماس حاصل نمایند.

امید است با توکل بر خداوند متعال نعمت سلامتی،آرامش، سکون و شادی به جهان و ایران عزیز بازگردد. 

سید علی اکبر هاشمی راد

معاون دانشجویی- فرهنگی