Cardinal Theme

مسابقه هفته گرافیک سال 1399 دانشگاه علم و فرهنگ با اعلام برگزیدگان پایان یافت

مسابقه هفته گرافیک دانشگاه علم و فرهنگ با معرفی برگزیدگان بخش‌های طراحی بسته‌بندی، طراحی نشانه، چاپ دستی، تصویر سازی، عکاسی، طراحی پوستر و راه‌اندازی نمایشگاه مجازی آثار منتخب گرافیکی این مسابقه به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ؛ دکتر هاشمی راد معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: با وجود تمام مشکلات قرنطینه، برنامه‌های هفته گرافیک امسال دانشگاه با خلاقیت و نوآوری‌های اعضای انجمن علمی دانشجویی گرافیک به خوبی برگزار شد.

وی افزود: برگزاری وبینارهای تخصصی، برگزاری مجازی بحث‌های نظری حوزه گرافیک با موضوع "چالش‌های کسب و کار در عرصه گرافیک و چاپ" توسط اساتید و دانشجویان گروه گرافیک، تهیه کلیپ نکات بهداشتی اساتید و دانشجویان رشته گرافیک، موزه گردی تخصصی، فراخوان‌های جذب در انجمن علمی دانشجویی گرافیک و همچنین برگزاری مسابقه و نمایشگاه مجازی آثار گرافیکی نمونه هایی از فعالیت‌های اجرایی انجمن علمی دانشجویی گرافیک دانشگاه به مناسب هفته گرافیک بود.

دکتر هاشمی‌راد گفت: از ویژگی‌های جالب توجه این رویداد، مشارکت فارغ التحصیلان دانشگاه علم و فرهنگ در برنامه‌ها و استقبال دانشجویان از دانشگاه‌های دیگر نظیر: دانشگاه هنر تبریز، دانشگاه شریعتی، دانشگاه چمران اهواز، دانشگاه هنر اصفهان، پردیس شهید مقصودی همدان و... بود که با ارسال آثاری بسیار عالی و ارزشمندی در این رویداد حضور یافتند.

وی در خصوص آمار نهایی تعداد شرکت کنندگان و آثار دریافتی این مسابقه اظهار کرد: تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت‌ماه-همزمان با آخرین روز از هفته گرافیک- ۲۵۵ اثر از طراحان دانشگاه‌های ایران، جمع آوری گردید. البته این میزان مشارکت با توجه به زمان اندکی که تیم اجرایی و هماهنگی انجمن گرافیک برای اطلاع رسانی و جمع آوری آثار داشتند، در نوع خود بی نظیر بود.

معاون دانشجویی فرهنگی ضمن تشکر و قدردانی از داوران این مسابقه گفت: داوری آثار توسط تیم اساتید دانشکده هنر و معماری دانشگاه علم و فرهنگ انجام شد و نفرات برگزیده و برتر هربخش روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت‌ماه پس از برگزاری وبینار تخصصی مجازی گرافیک، در صفحه رسمی اینستاگرام انجمن گرافیک معرفی شدند.

لازم به ذکر است؛ معاونت دانشجویی فرهنگی از نفرات برتر هر بخش با اهدای جوایز نقدی  تقدیر خواهد کرد. 

برگزیدگان مسابقه هفته گرافیک در بخش طراحی بسته‌بندی

برگزیدگان مسابقه هفته گرافیک در بخش طراحی نشانه

 

برگزیدگان مسابقه هفته گرافیک در بخش چاپ‌دستی

برگزیدگان مسابقه هفته گرافیک در بخش تصویرسازی

برگزیدگان مسابقه هفته گرافیک در بخش  عکاسی

برگزیدگان مسابقه هفته گرافیک در بخش طراحی پوستر

گفتنی است؛ به زودی نمایشگاه مجازی این مسابقه در صفحه اینستاگرامی انجمن علمی دانشجویی گرافیک به نشانیusc.graphic @ برگزار خواهد شد.