Cardinal Theme

تمدید ثبت نام در صندوق حمایت از دانشجویان آسیب‌دیده از کرونا تا پایان خرداد

دانشجویان فرصت دارند تا پایان خردادماه سال‌جاری و بدون نیاز به بارگذاری مدارک در صندوق ویژه حمایت از دانشجویان آسیب دیده از کرونا ثبت‌نام نمایند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ؛ دکتر سیدعلی‌اکبر هاشمی‌راد – معاون دانشجویی فرهنگی از تسهیل شرایط ثبت‌نام در صندوق ویژه حمایت از دانشجویان آسیب دیده از کرونا در دانشگاه علم وفرهنگ خبر داد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

پیرو اطلاعیه شماره 1 صندوق مورخ 1399/02/15 در خصوص شرایط و نحوه ثبت‌نام در صندوق حمایتی اعلام می‌دارد: به منظور تسریع  فرآیندهای تخصیص وام و تسهیل شرایط ثبت‌نام در صندوق، تمامی دانشجویان متقاضی که خود یا اعضای خانواده آنان درگیر بیماری کرونا بوده اند و یا شغل خود یا سرپرست خانواده‌شان در اثر بحران بیماری کرونا از دست رفته و یا به هر دلیل دیگری از این بیماری آسیب دیده‌اند؛ می‌توانند تا پایان خردادماه سالجاری با مراجعه به لینک https://bit.ly/2YwtgUR فرم اطلاعات خود را  بدون نیاز به بارگذاری مدارک تکمیل نمایند.

شایان ذکر است؛ تمامی اطلاعات به صورت محرمانه حفظ خواهند شد و لازم است؛ دانشجویان عزیز نگرانی خاصی از این بابت نداشته باشند.

سیدعلی‌اکبر هاشمی‌راد

معاون دانشجویی فرهنگی