Cardinal Theme

صدور اطلاعیه در خصوص شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98

معاونت پشتیبانی دانشگاه علم و فرهنگ؛ درخصوص شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 اطلاعیه صادر کرد.

به‌گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، معاونت پشتیبانی دانشگاه درخصوص شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی 99-1398 اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

بسمه تعالی

پیرو مصوبات شورای محترم آموزشی دانشگاه و تنظیم و اعلام زمان امتحانات به صورت مجازی یا حضوری با توجه به شرایط خاص نیمسال جاری ناشی از شیوع بیماری کرونا و لزوم تنظیم فهرست اسامی دانشجویان هر درس که مجاز به شرکت در امتحانات می‌باشند خواهشمند است؛ دانشجویان گرامی به منظور انجام عملیات ارزشیابی اساتید و مجوز شرکت در آزمون پایانی و ثبت نمره از تاریخ 1399/03/25 لغایت 04/05/ 1399تسویه حساب مالی خود را تکمیل نمایند.در ضمن در انجام این مهم موارد زیر قطعاً مد نظر بوده و اجرایی می­گردد.

1- فهرست تمامی کلاس‌هایی که در نیمسال جاری (2-98) تشکیل نشده باشند (اعم از کلاس‌های نظری، آزمایشگاهی و کارگاهی) از حوزه معاونت آموزشی اخذ و بدیهی است که شهریه پرداختی دانشجویان در قبال آن دروس به حساب بستانکاری دانشجو برای نیمسال آتی(1-99) منظور خواهد شد.

2- به دانشجویان عزیز که مستحضر به همکاری دانشگاه در نیمسال­‌های گذشته بصورت تخفیف و تقسیط و استمهال بدهی‌ها به منظور ثبت نام و شرکت در امتحانات هستند، موکداً اعلام می­‌نماید نهایت همکاری با دانشجویان متقاضی بهره‌مندی از کمک‌های تخفیفی و تقسیطی در نیمسال جاری به‌عمل خواهد آمد. خواهشمند است؛ دانشجویان گرامی در موعد مقرر تقاضای خود را به مراجع مربوطه اعلام نمایند.

3-آن دسته از دانشجویان که برای پرداخت بخشی از بدهی خود در حال حاضر دچار مشکل بوده و نیازمند مهلت تا ثبت نام نیمسال آینده هستند، می‌توانند با مراجعه حضوری به حوزه مالی دانشگاه یا مذاکره تلفنی با آقای ایثاربخش مدیر امور مالی دانشگاه (شماره داخلی 241)، درخواست مهلت خود را مطرح نمایند تا در این خصوص مساعدت لازم با ایشان انجام پذیرد.

      معاونت پشتیبانی