Cardinal Theme

اعلام راه‌های ارتباطی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علم و فرهنگ همزمان با میلاد با سعادت هشتمین امام شیعیان

استفاده از تفکر نوین و خلاق در توسعه فرهنگ و مسئولیت پذیری اجتماعی دانشجویان در فضای مجازی، یکی از کلیدهای طلایی برای پیشبرد اهداف حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ؛ دکتر سیدعلی اکبر هاشمی راد-معاون دانشجویی فرهنگی-، در آستانه ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، هفتمین قبله و دهمین کشتی نجات، امام رضا (ع)، از راه‌اندازی صفحه اینستاگرام معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علم و فرهنگ خبر داد و گفت: توسعه راه‌های ارتباطی این معاونت با دانشجویان، می‌تواند به فعالیت‌های معاونت دانشجویی فرهنگی هویتی جدید بخشیده و ارتباط بین دانشجویان و مسئولین دانشگاه‌ را در امور دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی تقویت کند.

وی افزود: با توجه به فضای امروزی که جوانان جامعه را در موقعیت جدیدی قرار داده است و آنها با سبک زندگی متفاوتی مواجه شده‌اند، برنامه‌ریزی‌های جدی و خط مشی‌های جدید متناسب با نیاز دانشجویان در فضای مجازی، می‌تواند راهگشای برخی از  مشکلات در زمینه‌های مختلف باشد و استفاده از ابزارها و راهکارهای جدید می‌تواند موجب افزایش انگیزه دانشجویان در مشارکت بیشتر در فعالیت‌های مثبت دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی شود.

معاون دانشجویی فرهنگی تاکید کرد: استفاده از تفکر نوین و خلاق در توسعه فرهنگ و مسئولیت پذیری اجتماعی دانشجویان در فضای مجازی، یکی از کلیدهای طلایی برای پیشبرد اهداف در این حوزه است و ما در این معاونت، از هر تصمیمی که موجب افزایش شور و نشاط، تحرک و انجام فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در میان جوانان دانشجو، در راستای پیشبرد اهداف دانشگاه علم و فرهنگ شود، حمایت خواهیم کرد.

راه های ارتباط دانشجویان با معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علم و فرهنگ و اطلاع رسانی کلیه اخبار و فعالیت‌های دانشجویی و فرهنگی، به شرح زیر اعلام گردید:

تلفکس (خط مستقیم معاونت) :

۰۲۱- ۴۴۲۹۷۵۹۰

کانال تلگرامی

https://t.me/usc_elmofarhang

صفحه اینستاگرام

https://instagram.com/usc_sca?igshid=aiga4s0up8hn

سایت رسمی معاونت

Student.usc.ac.ir