Cardinal Theme

اطلاعیه مهم در خصوص نحوه فعالیت‌های دانشگاه در تعطیلی دو هفته‌ای شهر تهران

از ابتدای آذرماه تمامی فعالیت‌های دانشگاه به مدت دو هفته به صورت دورکاری و بدون حضور فیزیکی انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، اطلاعیه تعطیلی آذرماه 1399 به شرح زیر صادر شد:

باسمه‌تعالی

با آرزوی صحت و سلامتی تمامی همکاران عزیز، دانشجویان گرامی و خانواده‌های معزز ایشان و در راستای اجرای بخشنامه شماره 374899 مورخ 1399/8/27 سازمان امور اداری و استخدامی کشور موضوع طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید 19 در شهرهای کشور مصوب چهل و چهارمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا، به اطلاع می‌رساند از روز شنبه مورخ 1399/09/01 تا روز جمعه مورخ 1399/09/14 تمامی فعالیت‌های دانشگاه به صورت دورکاری و بدون حضور فیزیکی با رعایت ملاحظات مندرج در بندهای زیر صورت می‌پذیرد: 

1- فعالیت‌های آموزشی (شامل کلاس‌ها و جلسات دفاع از پایان‌نامه) به صورت مجازی ادامه خواهد یافت. 

2- تردد دانشجویان عزیز به دانشگاه ضرورتی ندارد مگر در موارد خاص برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و یا مواردی که انتقال مستندات مکتوب الزامی باشد.

3- تمامی جلسات و رویدادهای دانشگاه از قبیل شوراها و کمیته‌های دانشکده‌ها، پژوهشکده‌ها و سمینارهای پژوهشی که به صورت مجازی امکان برگزاری دارند، طبق روال معمول برگزار خواهند شد. 

4 - با عنایت به ایجاد تمهیدات بسترهای مناسب برای دور کاری، فرآیندهای دانشگاه در روزهای آینده، اکثر امور به صورت دور کاری انجام خواهد شد.

چنانچه در مواقع ضروری انجام یا فراهم کردن مقدمات برخی از امور، نیاز به حضور در دانشگاه داشته باشد، کارکنان با نظر معاون مربوطه و با تایید رئیس دانشگاه به صورت موردی در دانشگاه حضور خواهند یافت.

5 - روزهای یکشنبه و سه شنبه هیچ نوع خدمات حضوری دانشجویی انجام نمی شود.

6- در همه مواردی که حضور افراد در دانشگاه مجاز شمرده شده است، افراد ملزم به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خواهند بود. 

بدیهی است در صورت تغییر وضعیت هشدار از نظر میزان فراگیری بيماری کووید 19، نحوه حضور اعضای هیات  علمی، کارکنان و دانشجویان با توجه به بخشنامه‌های بعدی ستاد ملی مبارزه با کرونا اطلاع‌رسانی خواهد شد.