دکتر هاشمی؛

منابع انسانی سرمایه‌های اصلی جهاددانشگاهی هستند

در جهاد دانشگاهی سرمایه اصلی منابع انسانی است و انتقال تجربیات و حمایت از نسل‌ جوان جهادگران از جمله درس‌های ارزشمندی است که از پیشکسوتان این نهاد آموخته ایم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ؛ دکتر سید سعید هاشمی- رییس دانشگاه-، در مراسم تکریم دکتر حمیدرضا طیبی رییس پیشین جهاددانشگاهی و معارفه دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی رییس جدید این نهاد ضمن تقدیر از پیشکسوتان جهاددانشگاهی منابع انسانی را از مهم ترین سرمایه های این نهاد خواند و  از زحمات دکتر طیبی تشکر و قدردانی کرد.

رییس دانشگاه علم و فرهنگ افزود: خوشبختانه از آغاز ورود به این نهاد فرصت آشنایی و یادگیری از شخصیت‌های والامقام جهاددانشگاهی را داشته‌ام و دکتر سیدحمیدرضا طیبی نیز یکی چهره‌های ارزشمند این نهاد است که در ارتقاء  جهادداشگاهی به ویژه در بخش فناوری و صنعت نقش آفرینی کرده است. شاید بهترین واژه‌ای که می‌توان در وصف سعه صدر و تلاش‌های بی وقفه ایشان به کار برد واژه جهادی است.

دکتر هاشمی ضمن تاکید بر اهمیت  انتقال تجربیات، ارزش‌ها و فرهنگ جهادی به نسل‌های جدید گفت: پیشکسوتان و نیروهای انسانی سرمایه‌های اصلی جهاددانشگاهی اند؛ تداوم انتقال تجربیات پیشکسوتان به نیروهای تازه نفس این نهاد موضوعی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم.

وی افزود: اخلاق مداری و چشم انداز کاری دکتر دهقانی فیروزآبادی- رییس جدید جهاددانشگاهی، نیز نوید بخش آینده روشن‌تری برای نهاد همیشه سربلند جهاددانشگاهی است. مقدم ایشان را گرامی می‌داریم و امیدواریم شاهد موفقیت های ایشان باشیم.