برگزاری آخرین نشست از سلسله‌مناظرات دانشجویی دانشگاه علم و فرهنگ به همت کانون مناظره

آخرین نشست از سلسله‌ مناظرات دانشجویی دانشگاه علم و فرهنگ با گزاره «وجود قانون بد بهتر از بی‌قانونی است» و مراسم رونمایی از اولین نسخه از «نشریه دیالکتیک» روز سه‌شنبه ۲ خرداد در محل سالن دکتر کاظمی آشتیانی برگزار شد.


به گزارش معاونت دانشجویی و فرهنگی، اختتامیه سلسله‌مناظرات دانشجویی دانشگاه علم و فرهنگ با حضور دکتر منوچهر جهانیان، معاون فرهنگی و دانشجویی؛ دکتر مجید نجارزاده، معاون آموزشی و داوری دکتر ناصرالدین غراب، حسین قهاری و بزرگمهر بشیریه و نیز دو داور دانشجویی، غزل کردی و نازنین جاوید، با حضور جمعی از استادان و دانشجویان و با مشارکت دانشجویان حقوق، مهندسی صنایع، مهندسی برق، آمار، طراحی پارچه و لباس، مهندسی مکانیک و مدیریت فرهنگی هنری برگزار شد.

پیش از برگزاری مراسم اختتامیه، در نشست نخست، شش گروه در سه تقابل در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در اولین رقابت، «گروه میزگرد» با ترکیب نازنین عقدایی، فاطمه‌سادات بهشتی، صبا گل‌شناس و علیرضا ندیری بر «گروه میانه» با ترکیب سید امین خویی، امیررضا دادو، سید امیرحسین حسن‌جانی و سید مهدی صادق‌نژاد غلبه کرد. در تقابل دوم نیز «گروه صبا» با ترکیب یلدا بهرامی، فرنیا آیتی، غزاله ده‌بگ و امیرحسین افضلی در برابر «گروه پرواز» با ترکیب مریم ذوالفقاری، معصومه فرخنده، آرمان نیک‌کار و ایلیا ارومیه‌ای برنده شد. در تقابل سوم، «گروه دادبان» با ترکیب امین ذوالفقاریان، محمدحسین احسانی، علیرضا کلاهی و سید محمدعرفان حسینی در مقابل «گروه قول سدید» با ترکیب محمدمهدی جباری، محمدمهدی علیرضایی، محمدصادق بادامچیان و سید محمد غضنفری پیروز شد. درنهایت، گروه دادبان به‌عنوان گروه برگزیده این نشست از سوی هیئت محترم داوران معرفی شد.

رونمایی از نشریه دانشجویی دیالکتیک ازجمله برنامه‌های دیگر این نشست بود که در ابتدای برنامه رونمایی، صدرا عمویی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی با بیان توضیحاتی درخصوص ضرورت مستندسازی از رویدادهایی که انجمن‌های علمی– دانشجویی و کانون‌های فرهنگی– هنری انجام می‌دهند، بر اهتمام انجمن‌ها و کانون‌ها بر این مهم و به‌ویژه تهیه و انتشار تأکید کرد. تینا ملکی سردبیر نشریه دانشجویی دیالکتیک نیز توضیحاتی درخصوص روند فعالیت‌ها برای تهیه این نشریه دانشجویی ارائه کرد.

تقدیر از اعضای هیئت‌علمی همکار، برگزیدگان و کادر اجرایی آخرین بخش از این برنامه بود.

روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ