تماس باما

سمت نام مسئول داخلی
رئیس دانشگاه مهدی باصولی 310
مشاور اجرایی رئیس دانشگاه عیسی علیزاده 240
مشاور رئیس در امور برنامه ریزی و آینده پژوهی سیدمهدی سجادی فر 505
مشاور کارآفرینی و نوآوری رئیس
و مسئول راه اندازی اتاق فکر توسعه دانشگاه
عزیزاله جعفری 509
مشاور رییس و مدیر اداره امور حقوقی و قراردادها بهنام چهارلنگ 293
مدیر دفتر ریاست نفیسه پورصدوقیان 391
کارشناس مسئول پیگیری و هماهنگی
(دفتر ریاست)
سید جلیل الدین غزنوی 310
کارشناس مسئول پیگیری امور اجرایی حمیدرضا محقق 232
اداره کل همكاری های بین الملل ساختمان علم طبقه 7
مدیر كل همكاری های بین الملل علی سعداله 618
مدیر اداره دانشجویان بین الملل بیتا ایرانی 636
اداره کل روابط عمومی ساختمان فرهنگ طبقه 5
مدیرکل روابط عمومی مهدی عنبری 372
مدیر اداره ارتباطات و اطلاع رسانی فرگل غفاری 270
کارشناس مسئول امور روابط عمومی علی اسلامی 317
کارشناس صمعی بصری مهران صارمی نیا 249
اداره کل حراست ساختمان فرهنگ طبقه 2
مدیر کل حراست سیدمحمود حسینی 377
مدیر اداره حفاظت پرسنلی و  فیزیکی محمدرضا ثمودی 378
اطلاعات و نگهبانی اطلاعات برادران
ورودی شمالی
455
اطلاعات و نگهبانی اطلاعات خواهران
ورودی شمالی
456
اطلاعات و نگهبانی اطلاعات برادران
ورودی غربی
207
اطلاعات و نگهبانی اطلاعات  خواهران
ورودی غربی
208
اطلاعات و نگهبانی اطلاعات و نگهبانی پارکینگ 701
معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع ساختمان فرهنگ طبقه 5
معاون پشتیبانی و مدیریت منابع عادل تقوی 202
 کارشناس پیگیری و هماهنگی
(معاونت پشتیبانی)
روح اله شهبازی 202
مدیرکل  امور مالی مسعود خسروآبادی 202
کارشناس مسئول حسابداری مجتبی رفعتی 206
کارشناس حسابداری سمیه ملکی 220
کارشناس مسئول دریافت و پرداخت هوشنگ اکبری 213
کارشناس حسابداری دانشجویی
(امور شهریه دانشجویی)
اشکان طریقت 462
کارشناس مسئول خرید
مسئول سالن های همایش دانشگاه
وحید فرجی 246
مدیر اداره رسیدگی به اسناد حامد آقامحمدصادق 203
مدیر كل توسعه منابع انسانی بهاره کلاهی 362
مدیرکل نگهداشت و توسعه رفاه سرمایه انسانی زهره آخرتی 218
مدیر اداره نگهداشت و جبران خدمات سرمایه انسانی مریم سیدزاده 219
 مدیر اداره خدمات رفاهی و توسعه سلامت سرمایه انسانی هومان شریفی 232
مدیر اداره خدمات عمومی و پشتیبانی سیدمهدی حسینی 210
مدیر اداره دبیرخانه و راهبری اسناد رحیم بردبار 221
کارشناس مسئول خدمات رفاهی فاطمه آمره ئی 219
مدیر كل فنی و نظارت بر طرح های عمرانی سید امیررضا نظام دوست 382
کارشناس مسئول تعمیرات رضا عباسی 211
متصدی تاسیسات پورسیداحمد – اسماعیلی 211
اداره توسعه فناوری اطلاعات، امنیت و هوشمند سازی ساختمان فرهنگ طبقه 4
مدیر كل توسعه فناوری اطلاعات، امنیت و هوشمند سازی هادی خادمی 388
كارشناس مسئول شبكه و توسعه زیرساخت امیر رجبی- رسول فرحزادی 400
كارشناس مسئول پشتیبانی فنی خلیل تقی زاده میلانی 230
کارشناس پشتیبانی فنی پرویز جهانگیری 411
كارشناس مسئول یادگیری الكترونیكی مریم کلهری 319
کارشناس توسعه نرم افزار هانیه حکاک 319
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی ساختمان فرهنگ طبقه 5
معاون آموزشی و تحصیلات تكمیلی مجید نجارزاده 354
کارشناس پیگیری و هماهنگی
(معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی)
نیلوفر خرمی 354
مدیرکل برنامه ریزی، نظارت و توسعه آموزشی عبدالحسین رضایی 344
مدیر اداره برنامه ریزی آموزشی محمد پادیاب 345
مدیر اداره نظارت و سنجش آموزشی بیژن جعفرپسند 349
کارشناسی امور سنجش آموزشی شیما امیدوار طهرانی 266
متصدی امور کلاس ها-ساختمان علم اسماعیل فرامرزی 331
متصدی امور کلاس ها- ساختمان فرهنگ اسماعیل قیصری پور 403
مدیر اداره توسعه آموزشی سمیه خسروی 360
مدیرکل خدمات آموزشی و تحصیلات تکمیلی حسین مهرجردی 342
مدیر اداره پذیرش و نظام وظیفه مهران رنجبر 481
مدیر اداره خدمات سامانه های آموزشی محسن پورشاطری 346
مدیر اداره دانش آموختگان اسماعیل اكبردوست 480
کارشناس مسئول دانش آموختگان ماهدخت حسن زادگان 480
متصدی امور بایگانی سمیه هرمزی 470
مدیر اداره خدمات آموزشی
(حسابداری،مدیریت‌فرهنگی‌وبازرگانی،زیست،گردشگری)
بتول حسینیان 459
كارشناس مسئول خدمات آموزشی اصغر عباسی 466
کارشناس مسئول خدمات آموزشی
(طراحی پارچه‌ولباس،ارتباط تصویری،هنر اسلامی،معماری،عمران)
اکرم پورحسین 464
کارشناس مسئول خدمات آموزشی
(مدیریت‌صنعتی،برق،مکانیک،صنایع؛ایمنی،آمار)
لیلا نجابتیان 460
کارشناس خدمات آموزشی
(کامپیوتر،روان‌شناسی،حقوق،معماری داخلی)
فاطمه السادات مرادی 467
مسئول اداره تحصیلات تکمیلی خانم ملکی 350
معاونت پژوهشی و فناوری ساختمان فرهنگ طبقه 3
سرپرست معاونت پژوهشی و فناوری علی سعداله 394
کارشناس پیگیری و هماهنگی
(معاونت پژوهشی)
بهراد آقاطاهر 394
مدیرکل امور پژوهشی و کارآفرینی علیرضا رضوانیان 329
مدیر اداره علم سنجی و آثار علمی غلامعلی حافظی 361
مدیر اداره راهبردی و اجرایی پژوهشی زهره زارع 387
مدیرکل منابع علمی و اطلاع رسانی محمدرضا اخوان انوری 326
مدير اداره مجامع و رويدادهاي علمي بهراد اقاطاهر 394
مدیر اداره کتابخانه و اسناد علمی احمدرضا احمدی 406
کارشناس مسئول کتابخانه و اسناد علمی مرضیه بهرام‌آبادی 408
کارشناس کتابخانه و اسناد علمی زهره ابراهیمی 410
كارشناس مسئول نشریات پروانه پرچکانی 277
مدیركل دفتر همكاری های علمی
و ارتباط با صنعت و جامعه
ابراهیم حاج خان میرزایی صراف 327
معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی ساختمان فرهنگ طبقه 5
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی منوچهر جهانیان 239
کارشناس مسئول پیگیری و هماهنگی
(معاونت فرهنگی)
اکرم بیات 239
مدیر کل امور دانشجویی غلامرضا جمشیدی 233
مدیر اداره رفاه و تسهیلات دانشجویی محمدابراهیم حبیبی 368
مسئول دبیرخانه مشترك كمیسیون بررسی موارد خاص آقای خلیلی 238
مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر اکرم بیات 239
کارشناس امور دانشجویان شاهد و ایثارگر بهروز شاکرمی
کارشناس امور ورزشی و مسابقات آقایان سیدشفیع حسینی نصب 759
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی صدرا عموئی 273
کانون فرهنگی هنری انجمن های علمی دانشجویی زینب نجفی 621
مدیر کل امور مشاوره و سبک زندگی، بهداشت و سلامت زینب نجفی 474
مدیر اداره بهداشت و سلامت ناهید تورچی 475
دانشکده هنر و معماری ساختمان فرهنگ طبقه 2
رئیس دانشکده هنر و معماری محمدرضا نامداری 280
معاون دانشکده هنرو معماری نسرین سیدرضوی 285
مدیر خدمات آموزشی
(دانشکده هنرمعماری)
فاطمه قبادی 282
مدیر گروه مهندس معماری(کارشناسی-کارشناسی ارشد) علی مشهدی 255
مدیر گروه معماری داخلی (کارشناسی-کارشناسی ارشد) محمدرضا نامداری 280
مدیر گروه  ارتباط تصویری (کارشناسی-کارشناسی ارشد) فواد نجم‌الدین 376
مدیر گروه نقاشی(کارشناسی-کارشناسی ارشد) علی اصغر میرزایی‌مهر 277
مدیر گروه ادبیات نمایشی(کارشناسی)
مدیر گروه پژوهش هنر(کارشناسی ارشد)
عباس نامجو 225
مدیر گروه نقاشی ایرانی(کارشناسی)
مدیر گروه هنر اسلامی- مطالعات کتابت و نگارگری (کارشناسی ارشد)
نسرین سیدرضوی 285
مدیر گروه صنایع دستی ( کارشناسی ارشد)
مدیر گروه پارچه و لباس( کارشناسی ارشد)
شهره فضل وزیری 261
مدیر گروه طراحی پارچه (کارشناسی)
مدیر گروه طراحی پارچه و لباس(کارشناسی ارشد)
فرشته کیاوش 286
مدیر گروه طراحی پارچه و لباس(کارشناسي) پروانه قاسمیان دستجردی 323
عضو هیأت علمی گروه ارتباط تصویری زهرا حسین نژاد 243
عضو هیأت علمی گروه نقاشی جواد علی محمدی اردکانی 374
عضو هیأت علمی گروه مهندسی معماری عباس حبیبی 228
عضو هیأت علمی گروه مهندسی معماری مسعود دادگر 288
اتاق تجهیزات دانشکده هنر معماری آقای امیری 281
مسئول کارگاه و آزمایشگاه (هنر) هومان خوبی نژاد 272
مسئول کارگاه و آزمایشگاه(دوخت و لباس) شهلا نجفی 216
دانشکده فنی و مهندسی ساختمان علم طبقه 5
رئیس دانشکده فنی مهندسی علی نیکخو 503
معاون دانشکده فنی مهندسی دکتر مرتضی رضوی 502
مسئول دفتر دانشکده فنی مهندسی الهام حسین خان 501
مدیر خدمات آموزشی
(دانشکده فنی مهندسی)
سهیلا واحدی 516
مدیر گروه مهندسی کامپیوتر(کارشناسی پیوسته و ناپیوسته)
مدیر گروه علوم کامپیوتر(کارشناسی)
مدیر گروه مهندسی کامپیوتر – علوم داده (کارشناسی ارشد)
آزاده طباطبایی 506
 مدیر گروه مهندسی کامپیوتر- نرم افزار (کارشناسی ارشد) علیرضا رضوانیان 351
مدیر گروه مهندسی فناوری اطلاعات – تجارت الکترونیک (کارشناسی ارشد)
مدیر گروه مهندسی کامپیوتر – نرم افزار (دکتری)
محمدجواد شایگان فرد
مدیر گروه مهندسی برق(کارشناسی) راضیه السادات اخوت 523
مدیر گروه مهندسی برق-سیستم‌های الکترونیک دیجیتال(کارشناسی ارشد) عبدالحسین رضایی 504
مدیر گروه مهندسی برق -الکترونیک قدرت و ماشین‌های الکتریکی(کارشناسی ارشد)
مدیر گروه مهندسی برق – سیستم های قدرت (کارشناسی ارشد)
محمد آراسته 510
مدیر گروه مهندسی مکانیک(کارشناسی) سیدمرتضی رضوی 510
مدیر گروه مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی(کارشناسی ارشد) علی سعداله 518-618
مدیر گروه مهندسی عمران(کارشناسی) یوسف شهبازی رازلیقی 512
مدیر گروه مهندسی عمران- سازه (کارشناسی ارشد- دکتری) حسین پرستش 515
مدیر گروه مهندسی عمران-زلزله (کارشناسی ارشد) علی نیكخو 511
مدیرگروه مهندسی عمران – ژئوتکنیک(کارشناسی ارشد) رضا کیهانی 526
مدیر گروه مهندسی عمران- آب و سازه های هیدرولیکی(کارشناسی ارشد) میثم فاضلی 524
مدیر گروه مهندسی عمران- مهندسی و مدیریت ساخت (مقطع ارشد) سید محمد مهدی میرمعزی 513
عضو هیأت علمی گروه مهندسی عمران سیدعلی رضوی طباطبایی 525
عضو هیأت علمی گروه مهندسی عمران علیرضا آقابابایی مبارکه 508
مدیر گروه مهندسی صنایع(کارشناسی)
مدیر گروه مهندسی صنایع- بهینه سازی سیستم ها(کارشناسی ارشد-دکتری)
سیدمهدی سجادی فر 505
مدیر گروه مهندسی صنایع- سیستم های مالی(کارشناسی ارشد) مرتضی خاکزاربفروئی 504
مدیر گروه مهندسی صنایع- مدیریت مهندسی(کارشناسی ارشد) عزیزاله جعفری 616-509
مدیر گروه مهندسی ایمنی صنعتی (کارشناسی)
مدیر گروه مهندسی صنایع- لجستیک و زنجیره تأمین(کارشناسی ارشد)
مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (کارشناسی ارشد)
 محمدرضا حسن زاده 521-514
مدیر گروه آمار(کارشناسی)
مدیر گروه آمار، سنجش آموزشی(کارشناسی)
حمیدرضا عرفانیان 236
عضوهیأت علمی گروه آمار منیژه محمودی 527
مسئول کارگاه و آزمایشگاه(آزمایشگاه فیزیک) هنگامه شهبازی 757
مسئول کارگاه و آزمایشگاه(آزمایشگاه خاک- بتن) علیرضا کوخائی 757
مسئول کارگاه و آزمایشگاه(کارگاه تراشکاری) محمد اوجی 756
مسئول کارگاه و آزمایشگاه(معماری کامپیوتر) علی عباس سلیمانی 755
دانشکده علوم انسانی ساختمان علم طبقه 5
رئیس دانشکده علوم انسانی محسن کچوئی 553
معاون دانشکده علوم انسانی سمانه آقاکاظم شیرازی 564
مسئول دفتر
(دانشکده علوم انسانی)
رضا کیوان 554
مدیر خدمات آموزشی
( دانشکده علوم انسانی)
خانم‌ سعیدی 552
مدیر گروه حسابداری(کارشناسی پیوسته و ناپیوسته – کارشناسی ارشد) خانم آقاکاظم شیرازی 564
مدیر گروه مدیریت صنعتی (كارشناسی)
مدیر گروه مدیریت بازرگانی (كارشناسی)
محمدرضا اخوان انوری 558
مدیر گروه مدیریت صنعتی- مدیریت پروژه (کارشناسی ارشد)
مدیر گروه مدیریت کسب و کار- استراتژی(کارشناسی ارشد)
مدیر گروه مدیریت کسب و کار – رفتارسازمانی و منابع انسانی  (کارشناسی ارشد)
سعید اهدایی 542
مدیرگروه مدیریت مالی(کارشناسی) ابراهیم حاج خان میرزای صراف 561
مدیریت ورزشی -مدیریت رسانه های ورزشی (کارشناسی ارشد) عبدالحمید احمدی 556
مدیر گروه آموزش و بهسازی منابع انسانی(کارشناسی ارشد)
مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی(کارشناسی ارشد)
محمدصادق بیجندی 544
مدیرگروه فرهنگی هنری(کارشناسی)
مدیر گروه مطالعات فرهنگی(کارشناسی ارشد)
آرش حیدری 543
مدیرگروه روانشناسی(کارشناسی) نازنین عابد 546
مدیر گروه روانشناسی بالینی- خانواده (کارشناسی ارشد)
مدیر گروه روانشناسی بالینی(دکتری)
محسن کچویی 553
عضو هیأت علمی گروه حسابداری ابراهیم نبیونی 630
استاد گروه مدیریت مالی نبی اله الیاسی 586
عضو هیأت علمی گروه مدیریت فرهنگی محمد جواد شوشتری 550
عضوهیأت علمی گروه مدیریت فرهنگی ناصرالدین غراب 548
عضو هیأت علمی گروه مدیریت بهزاد مشعلی 551
عضو هیات علمی گروه روان شناسی  علی سلیمانی 560
عضو هیات علمی گروه روان شناسی
رئیس كلینیك تخصصی روانشناسی
سمانه بهزادپور 549
سرپرست مرکز روان شناختی و سلامت خانم عابد 546
دانشکده حقوق ساختمان علم طبقه 5
رییس دانشکده حقوق جواد حسین زاده 571
معاون دانشکده حقوق سیدمحمد آذین 572
مدیر خدمات آموزشی
( دانشکده حقوق)
علی نورخواه 573
مدیرگروه حقوق(کارشناسی)
مدیرگروه حقوق پزشکی(کارشناسی ارشد)
سیدمحمد آذین 572
مدیر گروه حقوق خصوصی(کارشناسی ارشد- دکتری) جواد حسین زاده 571
مدیر گروه  حقوق جزا و جرم شناسی(کارشناسی ارشد) احمد رمضانی 530
مدیر گروه حقوق تجارت الکترونیکی(کارشناسی ارشد) فاطمه قناد 528
مدیر گروه حقوق عمومی(کارشناسی ارشد) مجید نجارزاده 354
مدیر گروه حقوق نفت و گاز(کارشناسی ارشد) رسول بهرامپوری 369
دانشکده گردشگری ساختمان فرهنگ طبقه 5
رییس دانشکده گردشگری سیدسعید هاشمی 579
معاون دانشکده گردشگری زهرا نادعلی پور 583
مدیر خدمات آموزشی دانشکده گردشگری شهناز محمودی 578
مدیر گروه هتل داری (کارشناشی)
مدیر گروه مدیریت گردشگری(کارشناسی)
زهرا نادعلی پور 583
مدیر گروه مدیریت گردشگری(دکتری) سیدسعید هاشمی 579
مدیر گروه مدیریت جهانگردی- بازاریابی جهانگردی(کارشناسی ارشد)  جعفرآهنگران 577
مدیریت جهانگردی- برنامه ریزی توسعه جهانگردی(کارشناسی ارشد) سیاوش ایمنی 581
مدیر گروه کارآفرینی- گردشگری(کارشناسی اشد)
مدیر گروه مدیریت رویدادها و گردشگری ورزشی
منوچهر جهانیان 581
عضوهیأت علمی گروه گردشگری محمدحسین ایمانی خوشخو 615
عضوهیأت علمی گروه گردشگری علی حسنی 613
دانشكده علوم و فناوری های نوين زيستی ساختمان فرهنگ طبقه 5
رئیس دانشكده علوم و فناوری های نوين زيستی محمدحسین قانیان 268
معاون دانشکده علوم و فناوری های نوين زيستی حمیدرضا عرفانیان 236
مدیر خدمات آموزشی دانشکده
(دانشکده علوم و فناوری های نوين زيستی)
فیروزه دارابی 390
مدیر گروه زیست شناسی سلولی و مولكولی(کارشناسی)
مدیر گروه زیست فناوری(کارشناسی)
مدیر گروه میکروبیولوژی(کارشناسی)
مدیر گروه زیست فناوری – میکروبی(کارشناسی ارشد)
مدیر گروه میکروبیولوژی – میکروارگانیسم‌های بیماری زا (کارشناسی ارشد)
شقایق نصر 320
مدیر گروه بیوانفورماتیك(کارشناسی ارشد) حمیدرضا عرفانیان 236
مدیر گروه  فناوری سلول های بنیادی و بازسازی بافت (کارشناسی ارشد)
مدیر گروه زیست شناسی جانوری – سلولی و تکوینی(کارشناسی ارشد- دکتری)
 یاسر تهمتنی پژوهشگاه رویان
مدیر گروه ژنتیک(کارشناسی ارشد) محمدرضا زمانیان پژوهشگاه رویان 
مدیر گروه زیست شناسی سلولی و مولكولی(کارشناسی ارشد)
مدیر گروه ژنتیک مولکولی (دکتری)
 سیدابوالحسن شاهزاده فاضلی پژوهشگاه رویان 
مدیر گروه بیوشیمی(کارشناسی ارشد) مریم شاه حسینی پژوهشگاه رویان 
مسئول کارگاه و آزمایشگاه(آزمایشگاه زیست) عطیه پورصدوقيان - مجتبی محمدزاده 215
دروس عمومی ساختمان علم طبقه 4
مدیر كل منابع علمی و اطلاع رسانی و
مدیر گروه دروس عمومی
حسین مهرجردی 342
مدیر خدمات آموزشی گروه عمومی و معارف مریم محبت پور 401
بنیاد توسعه کسب و کار
رئیس بنیاد توسعه کسب و کار سهیل دادخواه 395
کارشناس مسئول پیگیری و هماهنگی
(بنیاد توسعه کسب و کار)
مرضیه میرآقابابا
معاون آموزش و كارآفرینی بنیاد توسعه كسب و كار عبدالحسین رضایی 329
معاون نوآوری و تجاری سازی بنیاد توسعه كسب و كار فواد نجم‌الدین 327
پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی ساختمان علم طبقه 6
رئیس پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی محمدحسین ایمانی خوشخو 612
مسئول دفتر پارک طاها شهبازی داخلی 615-612
فکس 44389677
معاون پشتیبانی پارک علی حسنی 613
مسئول دفتر
(معاونت پشتیبانی پارک)
ابوالفضل یکتا داخی 610
44372214
معاون فناوری پارک ابراهیم نبیونی 630
دفتر معاونت- دبیرخانه پارک شادی رضایی داخلی 629
44297856
فکس 44383593
معاون هماهنگی و توسعه پارک عزیراله جعفری 616
مدیر اداره خدمات تخصصی و فنی پارک برزین ضرغامی 639
مسِول امور برنامه ریزی و توسعه پارک سوده صوفی 600
مسئول امور بازاریابی و تجاری سازی پارک مهدیه شهرابی فراهانی 649
کارشناس امور اجرایی پارک حمیدرضا ملکیان داخلی 620
46129121
مسول امور شرکت‌های پارک قاسم براتی داخلی 620
46129120
کارشناس امور حقوقی و قراردادهای پارک داود ایثاربخش 631
روابط عمومی پارک بهزاد رشیدی 46129152
آبدارخانه آقای میردار
آقای سرایلو
633
مرکز آموزش های تخصصی و فوق تخصصی
مدیر مركز آموزش‌های تخصصی و فوق تخصصی غلام رضا جمشیدی 88968377
88968375
كارشناس آموزش های تخصصی و فوق تخصصی(آموزشگاه شماره 1) خانم کردی 88968374
8961286
كارشناس آموزش های تخصصی و فوق تخصصی(آموزشگاه شماره 2) مهدی میرآقا بابا شماره 2
44297587

آدرس:

بلوار اشرفی اصفهانی – نرسیده به پل اتوبان همت – خیابان شهید قموشی – خیابان بهار – دانشگاه علم و فرهنگ

  • صندوق پستی:‌ 871-13145
  • کدپستی: 1461968151
  • تلفن: 44238171
  • نمابر: 44214750
  • ایمیل: info@usc.ac.ir

تلفن های گویای دانشگاه:

  • 44238171-5
  • 44252040
  • 44214713-44214777-44214728
  • 46142149-46142312-46142372

دکمه بازگشت به بالا