نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیت‌های شرکت‌های خلاق و دانش بنیان برگزار می‌شود

نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیت‌های شرکت‌های خلاق و دانش بنیان پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی از ۳۰ آبان، به مدت ۳ روز در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، این نمایشگاه به منظور معرفی خدمات، محصولات و توانمندی‌های شرکت‌ها، ایجاد ارتباط صندوق‌های مالی و سرمایه‌گذاری با این شرکت‌ها، تبادل تجربه بین فعالان زیست بوم فناوری و آشنایی دانشگاهیان و عموم علاقه‌مندان با فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، از ۳۰ آبان ماه به مدت سه روز، در سرسرای مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

محصولات و خدمات شرکت‌های دانش بنیان و خلاق عضو پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی و برگزاری پنل‌ها و نشست‌های تخصصی با حضور مدیران و فعالان زیست بوم فناوری و خلاق کشور، از جمله برنامه‌های روزانه این نمایشگاه است.
گفتنی است علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه سه روزه، می‌توانند به آدرس خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به همت، خیابان شهید قموشی، خیابان بهار، سرسرای مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه علم و فرهنگ مراجعه نمایند.

دکمه بازگشت به بالا