معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و فرهنگ اعلام کرد: ارائه خدمات مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه علم و فرهنگ

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری مقطع کارشناسی‌ارشد، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و فرهنگ اعلام کرد؛ این دانشگاه در راستای انجام مسئولیت‌های آموزشی خود اقدام به ارائه خدمات مشاوره انتخاب رشته می‌کند.
طبق اطلاعات منتشر شده در دفترچه شماره 2 سازمان سنجش، دانشگاه علم و فرهنگ دارای 55 کد رشته مقطع کارشناسی‌ارشد در حوزه های مختلف علوم فنی و مهندسی، علوم انسانی ، هنر و معماری ، علوم و فناوری‌های نوین زیستی، گردشگری و حقوق است.
گفتنی است، خدمات مشاوره انتخاب رشته مقطع کارشناسی‌ارشد از روز یکشنبه 13 خرداد ماه 1403 تا روز پنج شنبه 17 خرداد ماه 1403 به مدت 5 روز به صورت حضوری در دانشگاه علم و فرهنگ ارائه خواهد شد و در صورت تمدید مهلت انتخاب رشته ، این خدمات نیز تمدید می شود.
داوطلبان می‌توانند جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و دریافت این خدمات به پایگاه رسمی دانشگاه علم و فرهنگ به آدرس www.usc.ac.ir مراجعه کنند. همچنین این خدمات برای دانش‌آموختگان و دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ رایگان خواهد بود.
گفتنی است،محل ارائه خدمات خیابان قموشی، خیابان بهار، نبش بهار يكم، پلاك ٤_مركز آموزش های كوتاه مدت دانشگاه علم و فرهنگ است.


شرایط و نحوه ثبت نام؛
https://survey.porsline.ir/s/pc92sX0Y

دکمه بازگشت به بالا